Home / Lajme / Rajon / Berisha: Edi Rama të kërkojë azil politik, zgjedhje të parakohshme

Berisha: Edi Rama të kërkojë azil politik, zgjedhje të parakohshme

“Edi Rama mund të mendoje të kërkojë azil politik”. Kështu është shprehur deputeti Sali Berisha në emisionin “Zonë e lirë”, teksa i është referuar asaj që ai e quan revolucion demokratik për largimin e Edi Ramës nga pushteti.
Berisha u shpreh, se shqiptarët po presin të shohin Partinë Demokratike në pushtet dhe shanset jane per zgjedhje te parakohshme.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *