Home / Kuriozitete / Binjaket me të njëjtin të dashur: Do mbesim shtatzënë me të (FOTO)

Binjaket me të njëjtin të dashur: Do mbesim shtatzënë me të (FOTO)

Binjaket identike australiane, Anna dhe Lucy DeCinque, të famshme për ndërhyrjet e shumta kirurgjike në kërkim të bukurisë perfekte, ndajnë jo vetëm krevatin, celularët dhe stilin e flokëve, por edhe të njëjtin të dashur.

Por tashmë motrat 30-vjeçare thonë se duan të ngelin shtatzënë njëkohësisht pasi “trupat tanë kanë nevojë të jenë njësoj”.

Vajzat janë në lidhje me mekanikun Ben Byrne, që është po ashtu binjak, por jo identik.

“Do tentojmë të mbesin shtatzëna në të njëjtën kohë, edhe nëse duhet t’i nënshtrohemi procedurës IVF,” thanë ato.

Vajzat kanë shpenzuar rreth 200 mijë euro për operacione plastike.

Ato janë etiketuar si binjaket më të ngjashme në botë.
binjake

binjake1

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *