Home / Showbiz / Bleona, Ambasadore Nderi! (FOTO)

Bleona, Ambasadore Nderi! (FOTO)

Ajo ka fluturuar drejt Moskës, ku ka qenë e ftuar në një kampionat shumë të rëndësishëm shahu.
 Bleona Qereti ka bërë të ditur përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë personale në Instagram të jetë zgjedhur ambasadore Nderi e kampionatit botëror të shahut.

”E nderuar që jam zgjedhur ambasadore nderi e këtij kampionati shahu. I uroj të gjithë konkurrentëve shumë fat”, shkruan Bleona në rrjetet sociale, e cila shfaqet në këtë foto krah Presidentit të Armenisë.

Këngëtarja shqiptare është fotografuar edhe me presidentin e Armenisë, Serzh Sargsyan dhe milionerin, përkatësisht shahistin armen, Kirsan Ilyumzhinov. /Telegrafi

bleona 1

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *