Home / Showbiz / Bleona më në fund gjen princin e kaltër (FOTO)

Bleona më në fund gjen princin e kaltër (FOTO)

Më në fund i ka buzëqeshur fati edhe këngëtares Bleona Qerreti, duke i sjellë kështu personin që e bën të qesh më shumë.

Ashtu siç duket edhe në këto foto, këngëtarja me famë botërore zbulon se princi në këtë fjalë nuk është nga ata si në përralla, por është më real.

Është këngëtari dhe miku i saj Kastro Zizo”, i cili si në përrallën e Hirushes tregon edhe ai se ka gjetur princeshën e jetës, duke i provuar Bleonës, këpucën që mesa duket i rri mirë. “Princi do jetë kushdo që më sjellë këpucën duhur”, shkruan Belona.

bleona-1_1457944309-3459308

Ndërkohë që nuk ka vonuar edhe përgjigja e princit. “Po të isha zejtaro-këpucar të kish rrëmby! Të rrëmbeva për pak. Gjithsesi jemi para orës 12. Ti je ende e pasur… edhe pak minuta. Për pak ke nevojë për mua!…” i shkruan Kastro. Përralla mes tyre vazhdon.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *