Home / Kryesoret / Bllokohet rruga për në Han të Elezit

Bllokohet rruga për në Han të Elezit

Për shkak të reshjeve të shiut dhe rrëshqitjes së dheut, është bllokuar rruga e cila lidhë Kaçanikun me Hanin e Elezit.

Nuk është hera e parë që kjo rrugë paraqen probleme për lëvizje sa herë që bie shi, raporton Telegrafi.

Problemet e tilla do të zgjidhen pas përfundimit të autostradës “Arbër XHaferi” Prishtinë – Han i Elezit,e cila do të kushtojë deri në 600 milionë eur

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *