Home / Lajme / Botë / BMW X6 M me 700 kuajfuqi [foto]

BMW X6 M me 700 kuajfuqi [foto]

Kompania gjermane e njohur për modifikimin e veturave, Manhart, ka zgjeruar ofertën e saj me paketën e re për modelin aktual BMW X6 M.
Kjo paketë e re e dedikuar për këtë model, quhet Manhart MHX6 700, transmeton Koha.net. Numri 700 nënkupton që motori i këtij modeli tani është me kapacitet prej 700 kuajfuqi.
Paketa, ndër të tjera, përfshinë rrotat me ngjyrë të zezë e me diametër prej 22-inç, sistemin sportiv të shkarkimit të gazrave, amortizatorët e modifikuar, frenat më të forta, si dhe interierin e modifikuar prej lëkure në kontrast me disa detaje me ngjyrë të verdhë.
BMW1_4

BMW2_3

BMW3_2

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *