Home / Lajme / Maqedoni / Canoski: Qeveria do t’i blej zgjedhjet sepse ka shumë para!

Canoski: Qeveria do t’i blej zgjedhjet sepse ka shumë para!

Biznesmeni Fiat Canoski, i ftuar në Top Tema mbrëmë, ka folur për Prokurorinë Speciale dhe zgjedhjet e ardhshme, transmeton Telegrafi.

Ai tha se nëse Prokuroria Speciale nuk e bën punën e vet dhe nuk ka vendim ligjor për të gjithë personat e përfshirë në krime nuk do të paraburgosen, dhe mos të kenë mundësi që të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme, qeveria do t’i blej zgjedhjet, sepse ka shumë të holla.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *