Home / Sport / Casillas luan si Neuer, dështon keq (Video)

Casillas luan si Neuer, dështon keq (Video)

Iker Casillas po kalon momentet më të këqija në karrierën e tij që kur u largua nga Real Madridi

Legjenda e Los Blancos, që tani mbron për Porton, ka lëshuar portën ashtu siç bën gjatë gjithë kohës portieri i Bayern Munichut, Menuel Neuer, por spanjolli ka dështuar keq, ku në fund skuadra e tij humbi 3:1 nga Braga.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *