Home / Sport / Cavani në La Liga

Cavani në La Liga

Atletico Madrid po interesohet për Edinson Cavanin.

Trajneri Atletico Madridit, Diego Simeone është në kërkim të një sulmuesi për edicionin e ri, pasi gjatë dimrit u largua Jackson Martinez.

Fichajes.net shkruan se, Simeone e dëshiron sulmuesin e PSG’së, Edinson Cavani, i cili nuk është i kënaqur në Francë.

Cavani është zgjedhja e dytë e trajnerit Laurent Blanc dhe sipas lajmeve të fundit, Ibrahimovic pritet të vazhdojë me PSG’në.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *