Home / Kryesoret / ‘’Çfarë do kishte bërë sikur të zgjohej një mëngjes si femër ?’’ (VIDEO)

‘’Çfarë do kishte bërë sikur të zgjohej një mëngjes si femër ?’’ (VIDEO)

ÇFARË DO KISHTE BËRË ‘’ZAMIR DIKA’’ SIKUR TË ZGJOHEJ NJË MËNGJES SI FEMËR ?
Ish politikani dhe Rektori i UEJL Zamir Dika është mysafir në emisionin ‘’E DIELA ME NE ‘’ në Televizionin Koha me gazetaren Ermira Selami. Rektori Dika në rubrikën SHKURT E SHQIP është pyetur në pyetjet provokuese të gazetares se:

‘’Çfarë do kishte bërë sikur të zgjohej një mëngjes si femër ?’’- ndërsa ai me buzëqeshje është përgjigjur: ‘’Do të kisha bërtitur nga gëzimi ….

’’Ndryshe, në emision E DIELA ME NE do të mund të ndiqni edhe rrëfimin e jetës së tij si politikan dhe si një prind që i kushton shumë rëndësi familjes.

Ndiqni intervistën e plot të Dielën në ora 19:30 në Tv Koha -Tetovë.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *