Home / Kryesoret / Demant nga komuna e Bërvenicës

Demant nga komuna e Bërvenicës

Komuna e Bërvenicës dhe Kryetari i kësaj Komune z.Enver Pajaziti demantojn ashpër lajmin tuaj të publikuar sot më 17.03.2016, këtë Lajm Ne si komunë e cilësojm si tendecioz dhe qëllim keq për Komunën në përgjithësi dhe për Kryetarin në veçanti.
Sa për informim të opinionit të gjërë, sot nuk ka patur asnjë sulm ndaj Kryetarit z.Enver Pajaziti, por vetëm është zhvilluar një debat me zë të lart dhe azgjë më tepër.Këtë mund ta vërtetojn edhe shumë dëshmitar që ishin prezent në vendin ku realizohen punët ndërtimore.
Prandaj Ne si komunë Ju drejtohemi Juve si portalit Shqipmedia që burimet e informacioneve ti merni të sakta dhe të sinqerta, se tek e fundit mediumet duhet të informojn drejt.
Me respekt,

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *