Home / Lajme / Kronika e zezë / Djali ia vjedh nënës 14 mijë euro dhe 2 mijë dollarë dhe i harxhon në kazino!

Djali ia vjedh nënës 14 mijë euro dhe 2 mijë dollarë dhe i harxhon në kazino!

47 vjeçarja nga Lakavica e Gostivarit, dje ka raportuar se në mes datës 10 dhe 23 të këtij muaji, nga shtëpia e saj janë konfiskuar 14 mijë euro dhe 2 mijë dollarë amerikanë në valuta të ndryshme i ka ruajtur dollap, të mbuluara me rroba, njofton SPB-Tetovë.

Sipas tregimit të saj, paratë ndoshta i ka marr djali i saj i moshës 18 vjeç dhe i ka harxhuar në një prej kazinove në Gostivar.

Pak më vonë, djali i vogël në prani të nënës së tij dhe një përfaqësues i Qendrës për Punë Sociale është thirrur në stacionin policor në Gostivar është diskutuar me të dhe më pas janë liruar.

Rasti në fjalë do të ndriçohet dhe për kryerësin do të pasohet me shkresën e duhur.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *