Home / Kryesoret / E DIELA ME NE – A ka ikur ndonjëherë prej policis Talat Xhaferi (VIDEO)

E DIELA ME NE – A ka ikur ndonjëherë prej policis Talat Xhaferi (VIDEO)

E DIELA ME NE – vazhdon me risi dhe surpriza të reja ku rrëfehet jeta dhe përditshmëria e politikanëve.

  Këtë të diel shikuesit e Televizionit Koha do të kenë mundësi të ndjekin intervistën me Ish Ministrin e Mbrojtjes tashmë deputet i BDI -TALAT XHAFERI.

 Gjatë intervistës me gazetaren Ermira Selami në rubrikën SHKURT E SHQIP ai është pyetur se : A ka ik ndonjëherë prej policis ? Deri kur me mjekër ? Sikur Tetova të kishte det a do i kishte kalu pushimet aty ? Përgjigjet dhe rrëfimin e jetës së tij mund ta ndiqni në emisionin “ E diela me ne “ në Tv Koha në orën 19 30.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *