Home / Showbiz / Është 50 vjeç por duket si 20 (Foto)

Është 50 vjeç por duket si 20 (Foto)

Ka plot 51 vjet dhe duket sikur t’i kishte 20 më pak, është aktore e zonja, bile edhe vajzë e Bondit. Bëhet fjalë për aktoren Monica Bellucci, për të cilën ditë më parë u tha se është me origjinë shqiptare.

Monica Belluci edhe një herë tregoi stilin e saj elegant derisa merrte pjesë në një shfaqje speciale filmike në kuadër të Festivalit ndërkombëtar të filmit në Majami, të mërkurën mbrëma.

Vajza e Bondit, bukuroshja 51-vjeçare ishte veshur me një fustan të zi, të cilin e kishte shoqëruar me taka të larta. Mediat botërore e quajnë atë simbol të bukurisë italiane.

Ne nuk kemi asgjë kundër italianëve, por “tonën s’e japim”, kështu që nëse me të vërtetë Bellucci është Belushi, pra shqiptare, atëherë kjo duhet të na bëjë me të vërtetë krenarë, apo jo?

monika1 monika mokin moki

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *