Home / Lajme / Rajon / Fillimisht i rrahë prindërit më pas u kërkon 2 mijë euro

Fillimisht i rrahë prindërit më pas u kërkon 2 mijë euro

Në Gjilan, Policia e Kosovës, ka arrestuar një burrë pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj prindërve të tij dhe u kishte kërkuar 2 mijë euro.

Sipas njoftimit të PK, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy prindërve e tij, duke iu kërkuar një shumë parash prej 2000€. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *