Home / Showbiz / Fjolla Morina ju pyet a jeni për Trileqe

Fjolla Morina ju pyet a jeni për Trileqe

Para 3 ditësh këngëtarsja super seksi Fjolla Morina ka lansuar klipin e sajë të ri ”Trileqe” ne bashkëpunim me reperin Elinel.
Fjolla Morina edhe kët spot e ka bërë hot si çdo spot tjetrër që ka bërë kengëtarja në fjalë.
Si duket për Fjollës skenat hot nëpër spote nuk i bëjnë problem aspak, ajo tregon linjat e saja perfekte dhe gjoksin e saj shpërthyes.
Spoti Trileqe është realizuar nga Max Productione.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *