Home / Kryesoret / Forma e Ronaldos pengon transferimin e Lewandowskit

Forma e Ronaldos pengon transferimin e Lewandowskit

Real Madridi duket se nuk do të tentoj transferimin e Robert Lewandowskit apo Alvaro Moratas gjatë afatit kalimtar veror.

Kjo pasi forma e Cristiano Ronaldos vazhdon të jetë tejet e lartë dhe portugezi mund ta ndihmoj skuadrën drejt Ligës së Kampionëve edhe edicionin e ardhshëm.

Mediat shkruajnë se Perez nuk do të shpenzoj në repartin e sulmit duke marrë parasysh se Ronaldo ka realizuar mbi 40 gola në 6 edicionet e fundit.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *