Home / Showbiz / Françeska e Big Brother rreh një femër në lokal, shpallet në kërkim nga policia

Françeska e Big Brother rreh një femër në lokal, shpallet në kërkim nga policia

Ish-konkurrentja e Big Brother, Françeska Jaçaj është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës pas një sherri me një tjetër femër.

Lajmi bëhet i ditur nga burime të Syri.net, të cilët thonë se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në një lokal në rrugën ‘Nikolla Tupe’.

Sipas informacioneve, Françeska ka dhunuar dhe ka qëlluar me grushte Katerina Beqon pas një sherri mes tyre për shkaqe banale.

Pas kësaj, ish-banorja e Big Brother është larguar dhe është shpallur në kërkim nga policia.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *