Home / Showbiz / Gold Ag dhe Shyhrete Behluli sjellin hitin ”Dashnia e nanes”për 15 orë 300 000 klikime

Gold Ag dhe Shyhrete Behluli sjellin hitin ”Dashnia e nanes”për 15 orë 300 000 klikime

Gold Ag dhe Shyhrete Behluli sjellin një hit ku është pritur mrekullueshëm nga publiku shqiptar.
Ky hit është postuar para 15 oëve dhe ka grumbulluar plot 300 000 klikime, këtë sukses Goldi e ka pasur edhe me këngët tjera.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *