Home / Lajme / Maqedoni / Grabitje e rrënd në Butel të Shkupit
Burglar reaching through broken glass on door

Grabitje e rrënd në Butel të Shkupit

Më datën 15.03.2016 në orën 07.50 në QR “Çair” e punësuara në Qendrën për punë sociale në Butel, denoncoi se më 14/15.03.2016 në periudhën prej orës 16.00 deri 07.50 në hapësirat e Qendrës për punë sociale, sektori Butel, kryerës i panjohur ka kryer grabitje të rrënd. Kryerësi me dhunë ka hyrë brenda përmes dritares dhe nga dy zyra ka marrë pesë shtëpiza të kompjuterëve pas çka e ka lëshuar vendin e ngjarjes. Ndërmerren masat nga ana e policisë për gjetjen e kryerësit dhe për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *