Home / Kryesoret / Gruevski & Ahmeti – karikatura që flet shumë !?

Gruevski & Ahmeti – karikatura që flet shumë !?

Kjo karikaturë e shpërndarë në rrjetet sociale pasqyron një realitet të politikës në Maqedoni dhe partnerëve të koalicionit VMRO-DPMNE dhe BDI, . Kjo theksohet nga komentues të shumtë që përqeshin me këtë ilustrim karikature që shpjegon frymën e realitetit, informon INA.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *