Home / Sport / ‘Guardiola na kërcënojë se do të na pres kokën

‘Guardiola na kërcënojë se do të na pres kokën

Thomas Muller ka treguar se çfarë u ka thënë Pep Guardiola pas përfundimit të pjesës së parë kundër Juventusit.

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller me shaka ka thënë se Pep Guardiola i ka kërcënuar se do t’ua pres kokën nëse nuk fitojnë kundër Juventusit.

Skuadra italiane ishte duke fituar 2:0 në pjesën e parë, ndërsa në pjesën e dytë Bayerni barazoi rezultatin në 2:2 për të siguruar vazhdimet dhe më pas fitoi 4:2, për të kaluar në çerekfinale.

Legjenda e Bayernit, Franz Beckenbauer kishte thënë se nëse Bayerni eliminohet, atëherë Guardiola do ti ‘kastrojë’ ata dhe kjo me shaka u konfirmua edhe nga Muller.

“Guardiola na tha diçka të ngjashme, ai na tha se do të na i pres kokën, tha Muller pas ndeshjes.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *