Home / Sport / Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, ja çiftet çerekfinaliste

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, ja çiftet çerekfinaliste

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Janë mësuar çiftet e fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku ndeshja kryesore do të zhvillohet ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madrid.

Ndeshje tjetër mjaft interesante do të jetë edhe ajo ndërmjet PSG dhe Manchester Cityt.

Takime më të lehta pritet të jenë ato ndërmjet Bayern Munichut dhe Benficas, si dhe Wolfsburgut e Real Madridit.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *