Home / Kryesoret / Hojt Yee të enjten në Maqedoni

Hojt Yee të enjten në Maqedoni

Zëvendësndihmës sekretari shtetëror në Departamentin amerikan të Shtetit Brajan Hojt të enjten do të qëndrojë për vizitë në Republikën e Maqedonisë, pohuan për MIA nga ambasada e SHBA-së.

Në takimet me bashkëbiseduesit nga Maqedonia pritet të bëhet fjalë për situatën aktuale politike në Maqedoni dhe për zbatimin e marrëveshjes së Përzhinës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *