Home / Sport / Interi gati ta shesë Icardin në Angli

Interi gati ta shesë Icardin në Angli

Interi është shprehur i gatshëm që të shesë superyllin e ekipit, Mauro Icardi.

Icardi ka dështuar të tregojë veten këtë sezon, duke realizuar vetëm 11 gola në Serie A.

Kështu, Nerazzurët i kanë hapur dyert Manchester Unitedit dhe Chelseat sipas Corriere dello Sport.

Edhe Antonio Conte edhe Jose Mourinho e duan lojtarin dhe ofertat pritet të satartojnë nga 30 milionë euro.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *