Home / Kryesoret / Izet Zeqiri – Rufi Osmanit: Të shpëtojmë Shqiptarët se kanë mbetë jetim

Izet Zeqiri – Rufi Osmanit: Të shpëtojmë Shqiptarët se kanë mbetë jetim

Ish deputeti i RDK-së, Izet Zeqiri pas publikimit të manipulimeve në zgjedhjet ka një porosi për ish kryetarin e RDK-së, transmeton Televizioni Koha.

Në profilin e tij në facebook, Zeqiri shkruan:

“O Rufi Osmani kot paskemi dhënë dorëheqje për arsye ETIKE, morale krejtë paska qen manipulim zgjedhorë, falsifikim, vjedhje dhe dhunim institucional.
Duhet me u kthy dhe me u tregu edhe njëherë shqiptarëve se cka mundet të bëjmë NE per ATA se kanë mbetur jetim.
Dijen duhet ta kemi, GUXIMIN e kemi treguar, moralin e kemi dëshmuar”.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *