Home / Sport / Ja kur do të luhen çerekfinalet e para dhe të kthimit (Foto)

Ja kur do të luhen çerekfinalet e para dhe të kthimit (Foto)

Janë caktuar datat se kur do të luhen ndeshjet e para dhe të kthimit çerekfinale.

Ndeshjet e para çerekfinale do të zhvillohen me 6 dhe 7 prill, ndërsa ato të kthimit me 12 dhe 13 prill.

Të martën me 6 prill takohen Bayern Munich-Benfica dhe Barcelona-Atletico Madrid, ndërsa një ditë më vonë takohen PSG-Manchester City dhe Wolfsburg-Real Madrid.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *