Home / Showbiz / Ja kush i dhuroi unazë diamanti Aurela Hoxhës (Foto)

Ja kush i dhuroi unazë diamanti Aurela Hoxhës (Foto)

Aurela Hoxha ka festuar ditëlindja e saj të 27-të. Por edhe pse kjo datëlindje e gjeti të divorcuar modelen, udhëtimi drejt Milanos me miqtë e saj dhe dhuratat e veçanta të nënës së saj, e bën Aurelën të ndihej shumë e lumtur.

Nga ana tjetër, familja e Aurelës u kujdes t’i përcillte vajzës së tyre ngrohtësi në ditën e festës.

E ëma i dërgoi një sms, të cilën Aurela e publikoi në IG. Por mamaja e bloggerja shqiptare nuk u mjaftua vetëm me një urim për së largu.

Me t’u kthyer nga “Java e Modës”, Aurela gjeti surprizë një unazë me diamantë, dhuratë nga e nëna e saj.
aurela1copycopy

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *