Home / Lajme / Rajon / Ja si grabitet taksisit në Tiranë (VIDEO)

Ja si grabitet taksisit në Tiranë (VIDEO)

Policia e Tiranës publikoi të mërkurën videon e grabitjes së një taksisti, duke kërkuar ndihmë në identifikimin e autorit.

Policia thotë se kërkon ndihmën e qytetarëve për të identifikuar grabitësin, që kishte njoftuar shërbimin taksi, por sapo u fut brenda në makinë, i vuri pistoletën tek koka taksistit dhe i grabiti xhiron ditore.

Sipas policisë, jepet një shpërblim prej 200 mijë lekësh për informatorin.

Policia thekson se ka nisur një procedim penal.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *