Home / Lajme / Maqedoni / Ja si u bë qendra e Tetovës pas 8 Marsit (FOTO)

Ja si u bë qendra e Tetovës pas 8 Marsit (FOTO)

Qendra e Tetovës pas festës së 8 Marsit që kishte organizuar komuna e Tetovës dukej në këtë gjendje. Ende qytetarët nuk kanë arritur të jenë të kujdesshëm për mirëmbajtjen e ambientit duke treguar një kulturë elementare.

Edhe pse NPK -Tetovë ka bërë pastrimin e saj menjëherë ku qendrës së Tetovës ju rikthye buzëqeshja.

Nga NPK apelojnë që të gjithë qytetarët të mbrojnë qytetin së bashku për një Tetovë më të pastër./TetovaSot/

12801395_1035890226477536_9131974220289357284_n

12814632_1035890256477533_5036139466274394901_n

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *