Home / Showbiz / Jennifer Lopez shfaqet tejet seksi (Foto)

Jennifer Lopez shfaqet tejet seksi (Foto)

Jennifer Lopez është ndër këngëtaret me famë botërore, por që është edhe shumë e dashur për publikun.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku është shfaqur tejet seksi dhe në formë.

Këngëtarja ka të veshur një fustan ngjyrë rozë por që realisht ia tregon pjesët e saj të trupit të cilat i ka në formë të përkryer.

Ajo duket si një 20 vjeçare edhe pse realisht ka më shumë vite.

jeni

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *