Home / Showbiz / Jenniferi i këndon miliarderit në dasëm, pas dasmës shpenzon 35 mijë euro në blerje (Foto)

Jenniferi i këndon miliarderit në dasëm, pas dasmës shpenzon 35 mijë euro në blerje (Foto)

Jennifer Lopez ka qenë këtë vikend në Rusi ku ka kënduar në dasmën e djalit të miliarderit rus, Mikhail Gutseriev. 5 milionë euro ka qenë shumë që është paguar Jennifer për këtë dasëm.

Pasi e kreu këtë obligim, Jennifer është parë duke soditur dyqanet luksoze ruse.

Një pallto nga Ninna Ricci, një bluzë nga Michael Kors, dhe një fund Veronique Branquinho dhe asesorie nga Christian Louboutin i kanë kushtuar Jenniferit afër 35 mijë euro.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *