Home / Lajme / Maqedoni / Kaltrina Azizi del në mal nëse është nevoja

Kaltrina Azizi del në mal nëse është nevoja

Kaltrina Azizi nuk heziton të sakrifikoj edhe jetën nëse është nevoja, mësohet të ketë thënë:

Për ata që ngurojnë të veprojnë,por jo dhe të flasin nga kolltuqet e buta të shtëpive.

U përkujtojmë që BDI ka marrë besimin e popullit për ti mbrojtur inetresat e tyre.

Ne do ti mbrojmë ato në mënyrë instutucionale, në rrugë dhe në mal nëse e kërkon nevoja.

Për ne kjo nuk përbën problem meqë kauza për të cilën luftojmë nuk njeh çmim.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *