Home / Lajme / Botë / Këpucët kineze tërhiqen nga tregu, kanë përmbajtje acidi

Këpucët kineze tërhiqen nga tregu, kanë përmbajtje acidi

Një sasi këpucësh të prodhuara në Kinë janë tërhequr me urgjencë nga tregu, pasi kanë rezultuar me përmbajtje acidi.

Shumë konsumatorë kanë denoncuar për plagët që ju janë hapur në këmbë, madje ata kanë postuar edhe foto.

Këto këpucë kanë formën e çizmeve dhe janë të paketuara në kuti me ngjyrë të bardhë dhe ngjyrë floriri, shkruan Tg Com.

Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *