Home / Sport / Këta dhjetë futbollistë pritet të largohen prej Chelseat

Këta dhjetë futbollistë pritet të largohen prej Chelseat

Chelsea po ndodhet në një situatë që klubin nuk e ka hasur gati që një dekadë.

Problemet me lojtarët e trajnerët nuk po kanë zgjidhje te The Blues.

Tashmë po përgatitet një spastrim në kampin e Chelseat, që flitet se nëntë lojtarë mund të largohen.

Eden Hazard, Oscar, John Obi Mikel, Nemanja Matic, Loic Remy, Gary Cahill, Rahman Baba, John Terry, Diego Costa dhe Pedro thuhet se mund të largohet nga Londra.

Ndërkohë, mediat kanë raportuar se pasardhës i Guus Hiddinkut në postin e trajnerit do të jetë italiani, Antonio Conte.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *