Home / Showbiz / Kimi paguan borxhin 53 milionë dollarësh të Kanyes?

Kimi paguan borxhin 53 milionë dollarësh të Kanyes?

Problemet financiare të Kanye Westit duket se kanë marrë fund pasi Kim Kardashian zbuloi se është paguar 80 milionë dollarë për video lojën e saj “Kim Kardashian: Hollywood”.

Ylli televiziv ka konfirmuar se ajo ka transferuar 53 milionë dollarë në llogarinë bankare të çiftit.

“Më falni që u vonova në aheng, por isha e zënë me 80 milionë dollarë të video lojës dhe transferova 53 milionë në llogarinë e përbashkët”, ka shkruar Kimi në Twitter derisa po kundërpërgjigjej akuzave për fotografinë e saj nudo, të cilën e publikoi ditë më parë.

Kanye më parë kishte bërë të ditur se kishte borxh 53 milionë dollarë. Madje ai kontaktoi edhe Mark Zuckerbergun për ndihmë, mirëpo duket se Kimi i ka dalë në krah.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *