Home / Showbiz / Kush është mashkulli në krahët e Kallashit

Kush është mashkulli në krahët e Kallashit

Super valltarja seksi, Donjeta Kosumi çdo natë është aktive me vallëzimet e saja provokuese, e për këtë gjë shumë meshkuj dëshirojnë ta shohin live Kallashin duke vallëzuar.
Siç duket një fans i Kallashit ka postuar një foto në Facebook ku shihet me valltaren seksi, dhe në mbishkrimin e fotos shkruan “Dance like her impossible:)”, shkruan Gazeta Express.

Kallashi dhe Fiton Syla kanë ngjajshmëri, tek vetullat dhe buzët. Thjesht duken për mrekulli.

Ne ju sjellim foton e publikuar nga Fiton Syla:
donjeta1_1

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *