Home / Showbiz / Ky është i dashuri i Shkenda Dubovës (Foto)

Ky është i dashuri i Shkenda Dubovës (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova, sot gjatë një emisioni televiziv ka zbuluar për herë të parë se kush është i dashuri i saj.

Ajo përveç emrit të të dashurit nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër.

Magazina.al, merr vesh se i dashuri i Shkendës është biznesmeni nga Peja Labinot Zeneli, i cili është edhe producenti i saj.

Këngëtarja super seksi dhe biznesmeni pejan, ka vite që janë në lidhje.

Shkenda shpesh e ka përmendur producentin e saj, por siç ka thënë edhe vetë këngëtrja, askujt si ka shku mendja se ai mund të jetë edhe i dashuri i saj.

shkenda-1_1457683071-4966848

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *