Home / Kryesoret / Lamtumirë Real Madrid

Lamtumirë Real Madrid

Alvaro Arbeloa ka pranuar se shumë shpejtë do të largohet nga Real Madridi

Mbrojtësi spanjoll, Alvaro Arbeloa i ka ditët e numëruara te Real Madridi. Këtë e ka pranuar edhe vetë lojtari pas fitores ndaj Las Palmas.

“Unë jam i vetëdijshëm se kam pak kohë këtu (ne Real Madrid)”, ka deklaruar ish anëtari i Liverpoolit, i cili ka falënderuar Zinedine Zidanin që i ka dhënë mundësin të luaj.

33 vjeçari është transferuat në Real Madrid në vitin 2009 nga Liverpooli. Ai deri më tani ka zhvilluar 151 ndeshje me Los Blancos, dhe ka realizuar tre gola.

Gjithashtu lexo

Gjenden eshtra njeriu në një shpellë në Gostivar – (VIDEO)

Gjatë hulumtimeve të bëra në një shpellë në Malin e Thatë, në afërsi të fshatit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *