Home / Kryesoret / Lëshohen në shtëpi policët e lënduar te kryqi

Lëshohen në shtëpi policët e lënduar te kryqi

Ministri per Pune te Brendshme (MPB) Oliver Spasovski, e ka vizituar policin T.P., në Qendrën urgjente në Shkup. Nga kete dikaster minstror thonë se në ngjarjet e e Butelit ishin lënduar tre policë, por pas intervenimit mjekësor, janë lëshuar në shtëpi.

“Policët janë lënduar kur grupi i njerëzve tentuan të kalojnë kordonin policor dhe të ballafaqohet me grupin i cili më herët kishte vendosur tenda në vendin ku parashihet vendosja e kryqit”, ka njoftuar MPB-ja.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *