Home / Lajme / Maqedoni / Letra e Demë Shehut nga burgu i Prilepit për mësuesin e djalit (dokument)

Letra e Demë Shehut nga burgu i Prilepit për mësuesin e djalit (dokument)

Demë Shehu, Komandant Juniku i UÇK-së, i ka dërguar një letër mësuesit të djalit të vet, Sylë Demë Shehu, që ka filluar klasën e parë. Ai ka apeluar që mësuesi i djalit të tij ta edukojë në rrugë të drejtë, për vlerat kombëtare si dhe vepra të dijes.
letra-1-232x300

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *