Home / Kryesoret / LSDM: Votues fantom te shtëpia e kryetarit të Komunës së Resnjës

LSDM: Votues fantom te shtëpia e kryetarit të Komunës së Resnjës

Votues fantom janë të regjistruar në rrugën “Selanik” Nr.14-A në Manastir, kurse shtëpia është në pronësi të Kryetarit të Komunës së Resnjës, Gjoko Strezoski, thonë nga LSDM-ja dega në Manastir..

Në listat e votuesve janë regjistruar tre votues, edhe pse shtëpia është bosh dhe në të askush nuk jeton.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *