Home / Lajme / Maqedoni / Luana e Marina në krahët e Getit (Foto)

Luana e Marina në krahët e Getit (Foto)

Motrat Luana dhe Marina Vjollca kohëve të fundit janë parë shpesh në Prishtinë.

E arsyeja e këtyre vizitave të shpeshta në kryeqytet është pikërisht i dashuri i Marinës, reperi Getoar Selimi, transmeton Indeksonline.

Treshja Luana, Marina dhe Geti mbrëmë kanë shijuar një natë mjaftë argëtuese në njërën nga diskotekat e Prishtinës.

Për atmosferën si gjithmonë është kujdesur Luana e cila nuk ka munguar që atë ta tregojë përmes snapchat-it ku edhe shihet e lumtur në krahët e “burrit” të motrës.

marina-vjollca1_1457176055-4847566 marina-vjollca2_1457176058-7891900 marina-vjollca3_1457176062-3030578

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *