Home / Kryesoret / Lushnje, një vajzë e re i jep fund jetës

Lushnje, një vajzë e re i jep fund jetës

Një vajzë në moshë fare të re nga Lushnja, i ka dhënë fund jetës.

Gjatë ditës së djeshme, në fshatin Çermë Shkumbin, Lushnje, në banesë është vetëhelmuar 16- vjeçarja A.D.

Vajza është gjetur në gjendje të rëndë nga familjarët të cilët e kanë dërguar në spital, por pavarësisht ndihmës së dhënë adoleshentja ka gjetur vdekjen.

Nuk dihen ende rrethanat që e kanë shtyrë të renë drejt fundit fatal, ndërsa uniformat blu kanë nisur hetimet për këtë rast.

Gjithashtu lexo

Qytetarët çdo ditë e më shumë revoltohen me pamjen trishtuese të Tetovës{VIDEO}

Qytetarët çdo ditë e më shumë revoltohen me pamjen trishtuese të Tetovë ,ku dhe të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *