Home / Sport / Magjeps bukuroshja e sportit Ilda Bejleri (Foto)

Magjeps bukuroshja e sportit Ilda Bejleri (Foto)

Në trevat shqiptare janë pak femrat që adhurojnë sportin e futbollit dhe që mund të jenë në brendësi të tij, duke marrë rolin e moderatores. Një ndër to është edhe bukuroshja nga Tirana, Ilda Bejleri.

Prej vitesh tashmë Ilda Bejleri drejton një emision sportiv në një media shqiptare, por përpos kësaj ajo është edhe një femër me tipare mjaft tërheqëse.

Format e saj bombastike jo pak herë kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave ndërkombëtare duke e cilësuar si ferma seksi e apasionuar pas futbollit.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *