Home / Lajme / Maqedoni / Menduh Thaçi dhe “Dëgjesa publike” e PDSH-së zbarkoi në Strugë (Foto)

Menduh Thaçi dhe “Dëgjesa publike” e PDSH-së zbarkoi në Strugë (Foto)

Partia Demokratike Shqiptare sot zbarkoj në rajonin e Strugës duke vazhduar me programin e saj “Dëgjesa publike” me ç’rast u realizuan një seri takimesh me qytetarët dhe mbështetësit e PDSH-së.

Takimi qendror me qytetarët u mbajt në Dollogozhdë ku ishte prezent edhe Kryetarin i PDSH-së, z.Menduh Thaçi.

Në këto takimet u dëgjuan qëndrimet e banorëve të kësaj ane, të cilët fuqimisht i dhënë mbështetje të plotë programit dhe platformës politike të PDSH-së.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *