Home / Kryesoret / Menduh Thaçi fillon takimet me strukturat “Dëgjesa publike e PDSH-së”

Menduh Thaçi fillon takimet me strukturat “Dëgjesa publike e PDSH-së”

Banorët e Tearcës të shqetësuar me rrjedhën e jetës shoqërore dhe politike në vend, të diskriminuar dhe të lënë pas dore, si dhe të zhgënjyer nga partia në pushtet dhe nga pushteti lokal, ftuan Kryetarin e PDSH-së z.Menduh Thaçi për bashkëbisedim, me ç’rast fuqimisht i dhënë mbështetje të plotë PDSH-së dhe programit të saj partiak.

Kryetari së bashku me strukturën udhëheqëse dhe disa deputetë të PDSH-së bashkëbiseduan me banorët e Tearcës, duke i mbështetur në kërkesat e tyre kolektive për një mirëqenie më të mirë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *