Home / Kryesoret / Mësohet identiteti i personit që bëri vetëvrasje në Gostivar

Mësohet identiteti i personit që bëri vetëvrasje në Gostivar

53-vjeçari N.I nga Gostivari dje rreth orës 17:30 ka bërë vetëvrasje, gjegjësisht është rrëzuar nga dritarja e banesës së tij në rrugën “Dimitar Vllahov” në Gostivar, informon MPB.

Ai gjatë rënies ka marrë lëndime të rënda dhe ka humbur jetën në vendngjarje.

Pas denoncimit të rastit, është realizuar hetim me pjesëmarrje të prokurorit publik dhe ekip nga Stacioni Policor i Gostivarit. SPB është duke punuar në zbardhjen e të gjitha detajeve të rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *