Home / Lajme / Maqedoni / Moti Sot

Moti Sot

Sot në Maqedoni do të mbizotërojë mot me vranësira dhe kushte për reshje për shi. Do të ketë diell të kohëpaskohshëm dhe do të fryj erë në drejtim të jugut.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz nga -2 deri në 5 gradë C, kurse gjatë ditës prej 11 deri 18 gradë C.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *