Home / Sport / Neymar i thot lamtumirë Barcelonës (Foto)

Neymar i thot lamtumirë Barcelonës (Foto)

Neymar, ylli i Barcelonës, mund të transferohet në Paris Saint-Germain.

Neymar dridh Barcelonën. Sipas të përditshmes sportive italiane, Corriere dello Sport, sulmuesi Brazilin është i gatshëm ta braktisë ekipin nga Camo Nou.

Sipas Corriere dello Sport, ylli brazilian mirëpret mundësinë e transferimit në Paris Saint-Germain.
Përveç kampionit të Francës, ish anëtari i Santosit kërkohet edhe nga Manchester City dhe Manchester United.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *